Evropa- Chorvatsko- Dalmácie- Biograd na Moru- Camp Bošana 2

5. srpna 2009 v 9:18 | kiki |  Diary
Další den v úterý nás vzbudil Adámek (můj bratr) a hned jsme šly na dětskou prohlídku za kterou jsme dostaly džusíka, letáček, ferda bonbónky a magnet na lednici. Hned potom jsme šly na pláž. Byl zrovna odliv tak se daly skvěle dledat mušle. Našla jsem jednu krásnou spojenou mušličku a takym ulitu u které se ukázalo že je to vlastně krab poustevníček. Šla jsem trošičku dál od lehátek a objevila jsem big kraba ( ale to jsem ještě nevěděla že byl mrtvej) vedle něj byla ''Mušle'' tak jsem ji vzala a odnesla na deku. Vrátila jsem se za krabem a chtěla ho zvednout jenže v té chvíli jsem zijístila že je bezhlaví a uplavalo mu klepeto no fuj. Vrátila jsem se na deku abych vylíčila ten hrozný zážitek rodičům. V té chvíly mě napadlo co je ona ''Mušle'' zač a co má společného s krabem. Od začátku mi připomínala hlavu ale až tak...
Šly jsme na houpačky a pak domů na oběd. Po obědě jsme se šly zase válet na pláž. Mě uplavaly brýle. Šla jsem spát o půl desáté.


Krááásné moře


Palmy


V Chorvatsku jsou úžasné západy slunce


Někdo tam pouštěl draka


Rostlo tam tohle... Jestli mi někdo řekne co to je dostane diplom.

Tak papapa :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chorvatsko - Biograd Chorvatsko - Biograd | Web | 15. dubna 2011 v 12:43 | Reagovat

Jj, Biograd je skutečně moc pěkné letovisko. Chystáme se tam i letos. Budeme mít apartmán přímo u moře, už se skutečně těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama