Březen 2009

Pár věcí

27. března 2009 v 15:52 Články
podííívejte se na blog www.karlsnovy.blog.cz je to fakt good bloček

Nudím se a tak projíždím blogy a tak ... no objevila jsem toto a řekla si proč ne:


Jo a MILUJI TWILIGHT

Umíš počítat?

22. března 2009 v 16:34 Články
Otázka je jednoduchá :

Kolik je na fotce šneků?


A ještě něco :

Kolik je na fotce zrnek kukuřice?

Počítejte, počítejte to jsem zvědavá !

Barney and friend

5. března 2009 v 14:54 Články
Barney and friens je takový přistroublý seriál na JimJamu na který se dívá můj brácha. Je to o dětskách co si hrajou s plyšákem a on nakonec dycky ožije a pak si spolu hrají. má to být poučné ,(ale věřte že není)... A teď proč o tom píšu. Role dětí obsadily i známe super hvězdy : Demi Lovato a Selena Gomez.
Právě zde se poprvé v desíti letech seznámily a staly se nejlepšími kamarádkami. Jak vidíte na fotce tak Demi neměla zrovna ideální postavu. Tak jakto že je teď tak štíhlá? To díky Seleně. Ona Demi naučila zdravě jíst a pít hodně vody. Když Demi vyřadila ze svého jídelníčku čokoládu, gumové medvídky a chipsy a jedla místo toho ovoce a zeleninu kyla šla skoro sama dolů. S každým ztraceným špekem jí také rostlo sebevědomí. Nechala si u doktora zpravit mezeru mezi zuby a teď se se svými zoubky může chlubit jak to často dělá. Je zní teď krásná celebrita se super hlasem a bezva partou. (to jsem četla v Bravu) Selena je teď hlavní postavou v seriálu Wizards Of Waverly Place který uvidíte na jetixu. je to fakt zábavný tak se jukněte jo ?

Pa Pa


Futurum

5. března 2009 v 14:52 Diary
Dnes jsem byla se svou kamarádkou va Futuru. Vzala jsem si s sebou asi kolem 150 Kč. To bylo poměrně málo. Bloudily jsme po obchodech a i když jsme si většinou nic nekoupily celkem nás to bavilo. Zašly jsme si do Mc Donalda pro Mc Flurry a v KFC jsme si koupily něco jako sendvič s kuřetem (fakt nevím co to bylo). Koupila jsem si v Takku super náušnice co byly z 129 Kč slevněný na 59 Kč. Dobrá sleva co ? Já jsem všechny náušnice co jsem měla ztratila. Bára (kámoška) si zatím nekoupila nic a tak jsme se šly podívat jen tak ze srandy do hračkářství. Bára se šla poohlédnout na nějákých věcech s jejím oblíbeným filmen High School Musical. Mě zaujaly přívešky a dřevěné magnety se jmény a písmeny. Koupila jsem tam teda písmeno K. Ne jenom že jsem Kristina, ale moje máma je Katka a 8.3. je MDŽ a já jsem nevěděla co jí koupit. Popadla jsem Báru za ruku a vedla ji z obchodu. Nakonec mě dotáhla do levných klih. Tam jsem to ještě přežila a v tom obchodu Kik (nebo co to bylo) jsem zapůsobila jako blbeček. Bára se elegantně procházela po obchodu a dívala se na vhodný dárek pro svou maminku. Zato já jsem každým krokem něco shodila. Když jsem procházela kolem deček všechny se mi sesypaly s nohám. V obchodě bylo ticho a tak se všichni otočily ke mě. Blbě jsem se zaculila a sravnala dečky zpátky. Pak jsem tiše vyšla z obchodu a skrz zuby jsem zakoktala něco jako nashle. Všichni si určitě oddychly, že jsem pryč. Počkala jsem na Báru venku. Hned jak se ke mě přiblížila tak se rozřechtala. Na to jsem se nepokoušela nic říct. Došly jsme na tramvajovou zastávku kde jsme zabíjely čas hraním si s telefoními budkami. Konečně přijela tramvaj a my nastoupily. Jely jsme až na Křižíkovou kde chodíme do školy. Obešly jsme si školu a vyprávěly jsme si zábavné chvíle z naší malé procházky. Pekelně nás bolely nohy a tak Bára šla domů a i když neměla nakoupeno nic. Zato já jsem si nakoupila alespoň něco, ale je pravda že zase nemám tak plnou peněženku
jako ona. Vlastně jsem ji měla úplně prázdnou a ještě Báře dlužím 23 Kč. Hezkej den.